Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez most komoly? (a többi lent)

Ez most komoly? (a többi lent)

Figyelt kérdés
szia továbbítok egy leveletHello!Ez az üzenet a facebooktól van. Az utóbbi időben sok panasz volt a facebookra,hogy egyre lassabban működik. A következő azokok:Facebookra egyre többen jelentkeznek be,és sokan és sokan vannak aki nem használják már.Ezzel az üzenettel ki akarjuk találni,hogy te tényleg rendszeresen használod a facebookot.Ezért a következő a kérésünk: küld el ezt az üzenetet minimum 16 embernek.Aki ezt az üzenetet a következő 2 héten belül nemküldi el,megmutatja nekünk,hogy a facebookját nem használja,és le lesz ezt írták nekem az ismerőseim

2012. jún. 28. 22:12
 1/5 Memphis04 válasza:
100%

Nem, nem komoly ez is csak egy körlevél amit valaki nagy unalmában kitalált. Már én is kaptam hasonlót és nem csak a facebookon és nem küldtem tovább mégse töröltek le.

Szóval felesleges tovább küldeni.

2012. jún. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, hogy egyesek a legnagyobb baromságokat is képesek bevenni.
2012. jún. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez a levél úgy marhaság ahogy van.

(Pár hónapja ráadásul valaki már kérdezett is ez ügyben erre felé.)

2012. jún. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Körlevél egyre biztosan jó: illegális email-cím kereskedők jó sok pénzt keresnek vele, mezei lúzer rengeteg email-címmel küldi tovább.
2012. jún. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem fognak törölni.Én is kaptam már ilyen pár hónapja,nem küldtem tovább és még mindig megvan a fiókom.Nem kell mindent elhinni.
2012. jún. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!