Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Németországban lévő mobilinter...

Németországban lévő mobilinternet ami sajnos nem működik. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni, mert akadt egy kis problémánk az internettel amit a párom Németországban vásárolt 06.12-én. O2 Loop „L” csomag havi 25€-ért. Eddig működött még a mai napon is tudott csatlakozni majd mikor később meg akarta próbálni már nem tudott csatlakozni és a következő hibaüzenetet kapta: 105 hibaüzenet van ahol is a DNS szervert nem lehet feloldani. Az oldalukon nem találtam információt a sebességkorlátozásra vonatkozólag (egyébként 5GB-os lehet a csomag, mert 2 napja sms érkezett, valószínűleg arról, hogy a 80%-ot elérte) bár akkor is tudnia kellene használni az internetet. Szerintem nem kell újra tölteni, mert elvileg „korlátlan”. Valaki tudna segíteni mi lehet a baj?


Köszönöm!


2012. jún. 28. 19:53
 1/1 anonim válasza:

Szia! Sajnos a kérdésedre nem tudok válaszolni, viszont nekem lenne egy kérdésem hozzád. Én is kint élek, és most szeretnék valamilyen stick-et venni. Milyennek bizonyult az o2? Skype ment rajta simán?

Válaszod előre is köszönöm!

2012. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!