Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook - Fiók letiltva A...

Facebook - Fiók letiltva A fiókod felfüggesztésre került. Ha kérdésed lenne, látogasd meg a GYIK oldalunkat itt? Most mi a franc van?

Figyelt kérdés
Egyik percben még beszélgettem, kommentet írtam képhez, Like-oltam, linket másoltam be, aztán megnéztem egy másik lapon a netet és már ezt írta ki. Nem vagyok nagy face függő, de most már sajnálnám, ha elvesznének az ism-ök, barátok, volt munkatársak stb.

2012. jún. 26. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen elvileg csak akkor van,ha valaki megpróbálta feltörni a Fészed, múltkor osztársam fészét próbálták meg feltörni és lelet tiltva, ugyan bár ki írta a fész hogy honnét akarták: Valahol Amerikában, hülye neve volt nem emlékszem már rá. Megoldás rá, én annyit tudok javasolni hogy várj, mivel osztársamnak is újra aktiválódót, elv ha megszűnnek a hibás belépések akkor aktiválódik újra.
2012. jún. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Elvileg ha felfüggesztésre került a fiókod, akkor vissza kéne tudnod lépni bele. De az elején az, hogy fiók letiltva, elég fura. Szerintem feltörtek... :-/
2012. jún. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 badgirl19 válasza:
Nekem is így van most,ezt írja nekem is.Már a tegnap délután így volt.Akkor kb. mikor kaphatom vissza a facebookomat?
2012. aug. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
velem is ez van. ötletek?:(((
2012. dec. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!