Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » HOgy lehet linkgyüjteménybe...

HOgy lehet linkgyüjteménybe ajánlani az oldalunkat?

Figyelt kérdés
A lapunk.hu-n olvastam, hogy ezzel jelentősen növelhető a forgalom...fel is mentem pár linkgyüjtő oldalra, mint a la.hu vagy linkek.hu, de sehol nem találtam olyan elhetőséget ahol beküldhető, vagy ajánható az oldal linkje...
2009. jún. 15. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Lap.hu: Legörgetsz pl a telefon.lap.hu aljára, "Kapcsolat a szerkesztővel", ott jobb oldalt "Linkajánló"


Lapunk.hu: Gondolom regelés után valahol, ezért most nem regelek ha nem baj:)


Wyw.hu: Regisztrálás a keresőbe


Linkbank.hu: Megnyitsz egy kategóriát és a menüsorban megjelenik a "Link ajánlása".


Hasznosoldalak.hu: Az oldal legaljánk linkajánló


Linkter.hu: Regelés után beküldheted


Best-Top.hu: Regelheted az oldalad


Hungaiantop1000.com: Regelheted az oldalad


A linkbázisos linkekbe persze nem csak 1szer regelheted (mint pl a lap.hu), hanem keress minél több legalább az oldalad picit is érintő kategóriát és mindenhova ajánld be. (Sonyericcson telefonoknál pl sonyriccson, sony, ericcson, telefon, mobiltelefon.lap.hu, stb)

2009. jún. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
uhh.hu - megnyitott téma aljára görgetve rányomsz a linkajánlás gombra
2011. jún. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az sLink.hu linkgyűjteményben bármelyik aloldalra (pl. auto.slink.hu) kattintasz, a középső oszlop tetején találod a "linkajánlás" részt. Regisztráció nélkül ajánlhatsz linkeket.
2015. jan. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minden oldalon máshol van a lehetőség az ajánlásra, általában a Link beküldése, Linkajánlás, stb. szövegekre érdemes keresned.


[link]

Itt, ha megvan a megfelelő kategória, az oldal alján találod a linkajánló formot.

2015. febr. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!