Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tudok csinálni a Firefox-a...

Mit tudok csinálni a Firefox-al, ha már nagyon lelassul tőle az egész gép, amikor fut?

Figyelt kérdés
Pontos válaszokat kérek, mert nem vagyok nagy szaki. Pl. frissítés? Hol tudom frissíteni? Vagy telepítsek újat? Ha igen, akkor előtte el kell távolítani a régit, vagy felül írja? 36/N vagyok, nem vagyok hülye a számítástechnikához, grafikus progikon dolgozom, de a böngészővel nem foglalkoztam. Pár éve feltelepítette az informatikus, azóta úgy van, ahogy hagyta. Most ugyan archiválok is, az nem árt, de azért gondolom, hogy a böngésző a hibás, mert akkor lassul le minden, ha napközben már benéztem több weboldalra, vagy folyamatosan be vagyok jelentkezve valahova. Ha újat kell letölteni, tudtok linket? Előre is köszönöm a segítséget.
2012. jún. 26. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Elvileg a Firefox saját magát frissíti, ha kijön új verzió.

Súgó- Firefox névjegye milyen verziót ír ki?


De a lassúságot biztosan nem az okozza, hanem lehet kevés a memória. Vagy egy vírus.

2012. jún. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ezt írja a súgó: a verzió 13.0.1

A firefox napra kész

jelenleg a Release frissítési csatornát használja.

Ezek szerint frissít.

Most elvégzem az archiválást, aztán meglátjuk.

2012. jún. 26. 16:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!