Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol kaphatok routert? Betudom...

Hol kaphatok routert? Betudom egyedül állítani? Esetleg szakembert hívjak vagy aki ért hozzá?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értek az ilyenekhez. Tegnap vettem egy táblagépet és szeretném ,hogy akár a kertből is tudjak netezni.

2012. jún. 25. 11:49
 1/5 A kérdező kommentje:
T-mobilos vezetékes modemem van.
2012. jún. 25. 11:55
 2/5 Antimod ***** válasza:

Nem bonyolult. A legtöbb webáruházban lehet kapni, elég nagy választékban. Ha nincsenek óriási igényeid, 3-4 ezerért is kapsz már elég jót.

Beállításnál össze kell kötni a modemból érkező vezetékkel + PC-vel vagy laptoppal, és beállítani rajta a wifit és a hálózati kulcsot. Ugyanezt meg kell tenni azzal a géppel, amin később kapcsolódni akarsz a wifivel.

Fontos, hogy érdemes újraindítani a modemet, én szívtam ezzel egy fél napot, mert nem akart működni. Pár újraindítás után viszont OK lett, és azóta is jó.

2012. jún. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát bármilyen router vehettek függetlenül ,hogy milyen modemem van?esetleg tudnál ajánlani egy jó minőségűt routert ami viszonylag jó árban kapható?
2012. jún. 25. 12:19
 4/5 P.O.C. ***** válasza:

Ennél alább szerintem ne add:

[link]


Vagy ha szükséges, hogy a vezetékesen felül mobil internetet is kezeljen akkor ez

[link]


Itt találsz hozzájuk részletes leírást:

[link]

2012. jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-)
2012. jún. 25. 13:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!