Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezzel egyedül vagyok?

Ezzel egyedül vagyok?

Figyelt kérdés

Az emberek egész nap facebookoznak.(tisztelet a kivételnek)

Elhiszem hogy néha jó beszélni egy régi ismerőssel,de az nekem már nagyon nagyon idegesítő,hog elmegyünk erdei táborba,mindenki facebookozik telóval.Amikor kirándulni mentünk szintén nem tudnak elszakadni a telótól az emberek.Elmegyek egy buliba ott is mindenki facebookozik.Nem érdekel hogy ki hányszor szarta össze magát,hányszor és hova hányt,hogy mit evett ebédre,utálom amikor azt kérik hogy lájkoljanak.Ettől menő lesz valaki? Szilveszterkor hajnalig a gép előtt facebookoznak.Utálom hogy olyanok vesznek ismerősnek akiket egyszer vagy egyáltalán nem láttam még.Ők nekem nem az ismerőseim stb.Ezzel egyedül vagyok?


2012. jan. 1. 19:58
 1/3 kisslecso válasza:
nem vagy egyedüll ezzel. majd nem ugyan ezeket a nézeteket valjuk :D
2012. jan. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy...
2012. jan. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Túl nagy a hype még mindig. Sokan sodródnak az árral, és azt hiszik hogy ha nem csinálják azt amit a többség, akkor kimaradnak, nem lesznek teljes értékű emberek. El kell telnie 1-2 évnek amíg nem lesz ekkora divat.


Annyit tehetsz, hogy megválogatod az ismerősöket, és próbálod kihagyni azt aki ezeket generálja, vagy következetesen letiltod őket a falról. Én kb. 5 éve regisztráltam, és még mindig nincs 100 ismerősöm, és azok átlag életkora is 18 körül mozog. Van 252 letiltott alkalmazás a falról, így csak az jelenik meg, amit ők kézzel írnak. Átlátható, bár naponta lehet csak 20-30 üzenet jelenik meg, de így nem idegesítő.

2012. jan. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!