Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Netinfo. Vodafone.hu-t hogyan...

Netinfo. Vodafone.hu-t hogyan lehet eltüntetni a böngészőmből?

Figyelt kérdés

A probléma az, hogy tesómnak mobilinternete van,és pár napja,hogy minden megnyitott új oldalon ez a netinfo.vodafone jelenik meg,és nem tűnik el,szóval akármit üt be,átugrik erre a sz...ra!! Ergó,használhatatlan az internet,mert nem lehet megnyitni semmit..

Volt bent a vodafonnál, néztek rá mint egy birkára,és nem tudták mi ez... könyörgöm,vodafone,és nem tudják mi ez, és hogy lehet eltüntetni...

érdekes.

kérlek adjatok tanácsot,mert így felesleges fizetni is.Segítséget nem kaptunk,de ti köztetek hátha volt már vkinek ilyen.

Köszi szépen előre is.


2012. jún. 25. 00:03
1 2
 11/14 anonim válasza:
Nekem meg az a gondom hogy nem jön be a netinfo.vodafone.hu ki tudja miért több böngészővel semmi.Pedig ott kéna aktiválni a vodás netemet.
2012. jún. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2012. jún. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönön szépen mindenkinek a választ.Úgy oldottuk meg,hogy kicseréltük a sticket (már van itthon két-három db), és így működik rendesen.A fentebb írtak alapján nem találtuk a gépen a féreg vírust (kopp-kopp)!

Szerintem az volt,h ez az újabb stick volt,és állandóan arról szólt az üzenet,h betelt a Gb, és lelassították a netet,ha szeretne gyorsítani,akkor válasszon újabb tarifát.Ja és még oda volt írva,h mikor betelik a gb,automatikusan megjelenik a böngészőben,szóval ha azt akarod h eltünjön,venned kell hozzá még forgalmat.... szánalmasak....

2012. jún. 29. 08:33
 14/14 anonim ***** válasza:
Nálam a ZTE 3806 hotspot a hipernetet kereste (HSPA), persze az itt nincs, csak HSDPA van. Visszatettem a régebbi hotspotot, ezzel nincs semmi gond.
2012. jún. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!