Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért csinálja ezt a TP Link...

Miért csinálja ezt a TP Link MR3420-as router?

Figyelt kérdés
Van egy routerem, amit mobilinternettel használok. Eddig T-Mobile ZTE MF626-s modemmel használtam. Ma a vodafonenál vettem 2 éves hűségnyilatkozatra egy Huawei K3772 modemet, a routernek megadtam a beállításokat, de nagyon sokszor újra indítja a modemet, ha csatlakozik is a 3G halózatra, nem ad netet. A jelerősség gyenge, de a T-Mobilenál ez eddig nem volt probléma. A router alapból nem támogatja ezt a modemet, de nem rég lett frissítve a firmware és így már igen, de nem eléggé, ahogy látszik. Mit lehet tenni? 5 napom van rá, hogy megoldjam, mert utána már nem tudom vissza vinni a netet. Mert a wi-firől viszont nem akarok lemondani

2012. jún. 6. 20:16
 1/4 A kérdező kommentje:

DIAL Numbernek a *99#-t adtam meg, APN-nek pedig a internet.vodafone.com-ot.

Típust automatikusra állítottam.

2012. jún. 6. 20:18
 2/4 anonim ***** válasza:
kérjél a vodától másik modemet.
2012. jún. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Sziasztok!


valaki le tudná írni hogy hogyan tudom megosztani a mobilnetet TP-Link MR3420-as routerrel? mert mindig mikor összekapcsolom a outert a gépemmel a vodafonos ablakban mindig LAN-ra vált és mikor csatlakoznék a hálózathoz akkor ahogy csatlakozok rögtön bontja a kapcsolatot.

2012. júl. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Először is érdemes beszerezni egy USB wi-fi adaptert, ha ez esetleg nem lenne... utána, töröld le a vodafoneos programot és ha a routeren aktív a mobilnet kapcsolat, akkor csatlakozz rá a wi-fire a windows jobb sarkában lévő ikon segítségével. De a router nem nagyon szereti a vodafone mobilnetet én épp ezért vissza is adtam és maradtam a jó öreg T-Mobilenál.
2012. júl. 26. 14:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!