Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan használjam a hamachit...

Hogyan használjam a hamachit ha demigodozni akarok a haverommal?

Figyelt kérdés

mind a kettőnknek megvan a demigod (tört verzió-nem telepítős-minden ugyanúgy működik (singleplayerben)) és hamachival jáccani akarunk egymás ellen. az ötlet az enyém volt mert korábban halottam hogy a hamachival öszekapcsolódunk utána már a LAN-jtéknál megis találjuk egymást. na igen de nálunk csak annyi jött össze hogy csatlakoztunk hamachival egymáshoz (v1.0.3.0) viszont ha egymásra kapcsoltuk néha kiirta hogy nem érkezett válasz vagy vmi iesmi. a yahoo answers-en találtam egy részt ahol elmagyarázzák hogyan kell megcsinálni csak egy az hogy nemértem kettő az hogy nem is látom azokat a dolgokat a hamachiban ami ott leirnak, szóval segítsetek nekem ezt a szöveget lefordítani plz: You have to go in your Hamachi network adapter option screen, make sure TCP/IPv6 is disabled, double click TCP/IPv4, click Advanced, select the gateway 5.0.0.1 and remove it, and in Interface metric, untick Automatic and instead of 9000 put 10. Then click OK and disable and re enable the Hamachi adapter.

That\'s it. You\'re ready to play :).


2009. júl. 7. 14:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!