Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segitseg, ez mit jelent, ne...

Segitseg, ez mit jelent, ne hasznaljam tovabb?

Figyelt kérdés

The volume limit for 3G connections is approaching. Current limit:5120000 kb Current total 4897073 kb.

Ezt irta ki a vodafoneos mobilnetem. Eddig semmi hasonlot nem irt, nem is ertem. Egy honapra 2 GB volt, ha tulleptem lassitottak, tehat nem volt penzbeli kovetkezmenye. 1 eve hasznalom, nem ertem ezt az uzit. Felhivtam az ugyfelszolgalatot, de nem segitenek, mert nem tudom a mobilnet kartyajanak a szamat. Holnap beviszem szemelyesen, de elegge felidegesitett, ha valaki tud, segitsen!


2011. aug. 28. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Kecskére káposztát... Vegyél egy tetrist, azon nem ír ki semmit.
2011. aug. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Azt jelenti hogy kozel allsz a limithez. Meg nem erted el de nemsokara elered. Aztan vagy belassul vagy fietni kell. Amugy ha 2gb utan volt a lassitas eddig akkot eselyes hogy fizetned kell vagy leall a net a honap vegeig ha tulleped mert ha jol latom ez 5gb forgalom. Szal kerdezd meg.
2011. aug. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De hallod nem lehetsz olyan ba1fasz, hogy először nem próbálod meg lefordítani egy kurv4 szótárral (ha már nem tudsz alapszinten angolul)...
2011. aug. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nem tudod a mobilneted telefonszámát?! Egyébként amikor új eszközt (hotspot) kaptam, az is szórakozott, hogy elértem a limitet, ami marhaság, mert 8 Giga a korlát! Internet Easy Nontop, előfizetéses. Aztán kiderült, hogy az eszköz szoftvere a hibás.
2011. aug. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az angolt, mint szöveget ertettem, azt nem ertettem, hogy ram, mint elofizeto, milyen szankciok varnak emiatt, reven ilyen uzit meg nem kaptam 1 ev alatt. Ma bementem es kepzeljek a "kedves" valaszolok, a szervizes, vodafoneos pasi sem ertette, mar volt hasonloval dolga, de akkor se tortent semmi, hasznaljam nyugodtan tovabb, ez az o hibajuk. Utana elnezest kert, hogy angolul irta ki, ezt sem erti o sem, hiszen alapvetoen magyarul szoktak uzenni. Nem en vagyok "bal.asz", csak a te modorod hagy nemi kivannivalot maga utan.
2011. aug. 29. 12:56
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis lehet, hogy végül szoftvert kellene cserélni az eszközön. Van ilyen. De ilyen béna ügyintézővel a Vodás boltokban még nem találkoztam.
2011. aug. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, arra en is gondoltam. Hat mindegy, azt mondta meglatjuk hogy mukodik, ha leallna visszaviszem.
2011. aug. 29. 16:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!