Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook felfüggesztve? Többi...

Facebook felfüggesztve? Többi lent!

Figyelt kérdés

Üdv!

Valaki belépett a facebookomba,és kiírt minden hülyeséget mindenkinek a posztjához csúnyákat írt és most az van kiírva,ha bejelentkezem,hogy "Fiók letiltva

A fiókod felfüggesztésre került."

Most,hogy tudom vissza kapni ezt a fiókot?


2012. jún. 20. 14:01
 1/2 Turbo0111 ***** válasza:
Hát egyszerűen csak belépsz ugyanúgy ahogy szoktál és megint aktiválódik.De ha valaki feltörte akkor ennek nincs sok értelme mert akkor ő is tud irogatni mindenkinek a nevedben.A megoldás az lenne ha nem felfüggesztenéd a fiókod hanem az egészet törölnéd és újat csinálnál.Vagy pedig a mostani facebookodnak változtasd meg a jelszavát.
2012. jún. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem nem érted valaki belépett a facebookomba és csúnyaságokat írkált ki és le tiltottak engem a facebookról mivel az én profilomról írt ki minden hülyeséget a csávó és így nem tudok be lépni mivel le tiltották a profilom!!!!!!
2012. jún. 24. 10:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!