Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért akad a hang és késik a...

Miért akad a hang és késik a kép az összes böngészőben a neten?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Csak egy pár napja csinálja ezt a gépem, de a halálba idegesít, hogy nem tudok megnézni egy videót a neten akadozás nélkül. Ráadásul a kép sokat késik a hanghoz képest, ez egy rövidebb videónál totál élvezhetetlenné teszi az egészet. Ha Angry Birds- özök, akkor is újabban ki kell kapcsolnom a hangot, mert a zene hangjegyenként akad, a játék- beli hang pedig akad és visszhangzik.


A probléma az összes böngészőben fennáll: Chrome, Firefox, Opera.


A probléma csak neten fordul elő, a gépen nem akad semmi.Hang és videókártya driverek frissítve, nem oldotta meg a gondot. Adobe Flash player automatikusan frissül a Chrome- ban, tehát az is a legújabb.


Gépem:


P4, 1.70 Ghz Celeron, Nvidia Geforce Mx 440, Sb Live hangkártya, 1 Gb RAM. Windows XP SP3.



Speedtest.net es eredmény:


Ping: 66 ms

Letöltési sebesség: 10.12 Mbps

Feltöltési sebesség: 6.61 Mbps


UPC Gold csomagom van, nem tudom, hogy ez az eredmény jónak számít- e. Mit kéne csinálnom, hogy megint rendesen működjön a videó meg a hang a neten?


2012. jún. 19. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Processzorterhelés mekkora youtube alatt, főleg a böngészőt nézd meg?
2012. jún. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
O-ó. Folyamatosan 100% körül van. Mivel tudnám csökkenteni, procit kell cserélnem? Nem megy mellette más, csak az Avast.
2012. jún. 19. 15:07
 3/7 anonim ***** válasza:
A Chrome böngészőt javasoltam volna, de azt mondod az alatt se jó. Sajnos a flash tartalmak eléggé terheleik a processzort és a géped igencsak régi, de ha pár napja még jó volt akkor lehet hogy valami frissítés zavart be. Talán próbálj meg egy régebbi kiadást valamelyik böngészőből.
2012. jún. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, régi, de eddig még nem volt gond vele. Eddig hibátlanul ment minden rajta, most feltettem egy K lite codec packot, azzal se jobb, de a régebbi verziójú böngészőt meg fogom próbálni. Fel lehet tenni egy régebbi Chrome- ot anélkül, hogy automatikusan frissítené magát?
2012. jún. 19. 15:18
 5/7 A kérdező kommentje:
Te, most hogy végig gondolom, igazad van! Mikor a Chrome elkezdett hülyülni, át akartam váltani Operára, és megnéztem, hogy abban nem csinálja- e, és először nem is csinálta, de a következő indításnál frissítette magát az új verzióra, azóta az is csinálja.
2012. jún. 19. 15:22
 6/7 anonim válasza:

Nekem is ez a gondom. A flash megöli a gépemet nem a legújabb de nem is olyan rossz.


Asus K8N

AMD Athlon 64 3400+

2,5 Gb DDR1

HD4650 AGP 1Gb


Lehet hogy a vinyó a gond?

2013. febr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha flash videólejátszó, flash alapú online játék akadozik, lassul, érdemes törölni az oldal flash sütijét amit itt tudsz megtenni: [link]


(Görgetősávval kikeresed -> rákattintva kijelölöd -> Delete website gomb -> a kis ablakban pedig válaszd a Confirm opciót. Ezután indítsd újra a böngésződ.)

2014. márc. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!