Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Te facebook-on mindenkit...

Te facebook-on mindenkit visszajelölsz, vagy csak akit ismersz?

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak akit ismerek..
2012. jún. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi értelme van mindenkit visszajelölni?
2012. jún. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
hogy menő legyél hogy minél több ismerősöd van. ha jobban megfigyelitek, akkor láthatjátok, hogy a mindenkit visszajelölők 90 százalékának feltűnő képe van, mintha feltűnési viszketegsége lenne. aztán az is jól néz ki biztos, ha profilképedet, vagy az 'unatkozok' állapotodat is lájkolják minimum 200an 5 perc alatt.
2012. jún. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van olyan réteg, aki arra megy, hogy kinek van több ismerőse, akiket valójában nem is ismer.
2012. jún. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Én SOHA NEM JELÖLÖM VISSZA azt akit NEM ISMEREK!!!

Miért TE igen???

2012. jún. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
lehet ismerkedni is, nem? engem is sokan jelölnek be, nyilván, aki 200 km-re lakik, vagy egyáltalán nem látok benne fantáziát, elutasítom, de aki a szomszéd városba lakik, néha visszajelölöm, és megismerem...szerintem annak semmi értelme, hogy csak a személyes ismerősöket jelöljük vissza..azokkal az utcán is össze tudunk futni, akkor minek kell oda facebook? olyan, mintha elkezdenél taxizni, de csak ismerősöket szállítassz...:D:D
2012. jún. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen ismerkedni nyilván lehet..

amikor én elolvastam a kérdés valamiért az ugrott be,hogyha ilyenek bejelölnek akkor visszajelölöd-e: "cuuki vagyhok azt cshőő,kiráálylány,meg ilyen hülye nevű 12éves c*****-k.

2012. jún. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én mindig mindenkinek visszajelölök, és rá is írok hogy honnan ismer :D ha nem ismerem akkor megismerkedem vele egy kicsit jobban, és már is mondhatom ismerősnek.


viszont volt már rá nem egyszer példa hogy kérdeztem h honnan ismer és azt írta hogy "csak bejelöltelek remélek nem baj" szal az ilyenektől agyf*szt tudok kapni.. mert ha ismerkedni akar oké, de csak úgy bejelöl hogy több ismerőse legyen? :DD közöltem vele hogy elég szánalmas, erre a végén megszólal hogy takarodjak és hogy őt nem érdekli az én véleményem :DDD na mondom tökjó nekem már nincs is beleszólásom, hogy ki az ismerősöm? te így eldöntöd hogy most én az ismerősöd leszek? :DDD


ilyenekkel el szoktam szórakozni egy kicsit, aztán mindegyik úgy végződik h letiltanak.

2012. jún. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdeztem, mert eddig senkit nem jelöltem vissza akit nem ismertem, de mostanában rengetegen bejelölnek, igy gondolkodtam épp azon hogyha visszaigazolom akk birnánk ismerkedni :))

Ja és még valami: én is csak az olyanokat igazolom vissza akit már legalább egyszer láttam vagy közeli helyen lakik. :))

köszi a válaszokat..

2012. jún. 20. 21:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!