Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mindenkit visszaigazoltok FB-...

Mindenkit visszaigazoltok FB- on? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Az előző Facebook- omon boldog-boldogtalan az ismerősöm volt (a közeli ismerősök, ismerőseim ismerősei, akikkel együtt buliztunk, azok akikkel egy suliba járok, stb.), ez viszont egy idő után nagyon idegesített. Bár soha nem írok ki semmit a falamra, de úgy éreztem hogy így bárki lenyomozhat, ha ilyen sok ismerősöm van, ezért csináltam egy új profilt, viszont ismét kezdenek bejelölni azok, akiket nem ismerek annyira. Ti mindenkit visszaigazoltok (mármint akit tényleg ismertek valamennyire, minimum látásból), vagy csak a nagyon közelieket, akikkel már beszéltetek, a barátaitokat, családtagjaitokat?
2011. okt. 26. 17:03
 1/2 anonim válasza:
Általában a legtávolabbival akit visszaigazolok, azzal is beszéltem 1-2 szót max., de van pár kölcsönös látásból ismert ismerősöm is.
2011. okt. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
csak azt aki bejelölt (és ismerem)
2011. okt. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!