Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Skypon hogy lehet mobilszámot/...

Skypon hogy lehet mobilszámot/vezetékest hívni?

Figyelt kérdés

Ne linkeljétek be a díjakat, nem megyek előrébb velük. A kérdés, hogy pl.: egy Skype előfizetést rendelnék akkor tudnék-e mobil net nélkül mobilszámokat hívni (20, 30, 70)?


Az egyik rokonomnak volt Skype telefonja Angliában, de az kimondottan "Skype telefon" volt amit feltöltött pár fonttal és nagyon sok hívásra elég volt. Az enyém egy mezei telenoros szám és erről szeretnék skypon keresztül hívni mobilokat. Ha ez összejönne akkor baromira megérné még mobil nettel is gondolom :)



#mobil #Skype #mobilhívás #Skype telefon
2012. jún. 18. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:

A Skype IP alapon működik, vagyis KELL neki internet elérés.

Ezt, mobilnet nélkül, ha mozgásban vagy nem lehet biztosítani.

Az adatforgalom pedig amit generál elég nagy, ráadásul ugye a híváshoz külön kell a Skypeon fizetni. Szerintem nem éri meg, ha kiszámolod.

(Ugye kell a Skypeot fizetni + a mobilnetet is külön. Ennyiből egy jobb díjcsomag is kijön simán.)

2012. jún. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt tapasztalatból írod? Gondolom én is, hogy nagy adatforgalmat generál de valahogy csak megéri. Bátyám 10-15 fonttal töltötte fel a SKYPE TELEFONját és féléven át beszélt vele gyakorlatilag korlátlanul.
2012. jún. 19. 08:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó, de azt akkor valószínűleg wifin keresztül.
2012. jún. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem wifin keresztül, és még csak mobilnet nélkül sem. Vett egy SKYPE TELEFONT, egy sima kínai gyártó, olyan volt mint egy Alcatel kb. és töltött rá 15 fontot. És tudott rohadt sok hívást indítani. Ennyi az egész úgy látom akkor itt még nincs ilyen lehetőség vagy csak nincs infótok erről.
2012. jún. 20. 11:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Néz meg a listát itt: [link]


A skype més technológiát használ mint a mostani mobilok. Ez nem úgy működik, hogy veszel tőlük egyet és az akkor menni fog.

Kétlem, hogy a Skype szerződésben lenne a szolgáltatókkal, hogy neki engedjék a mobilnetet és emiatt a felhasználó tudja használni a telefont.

Az oldalukon is MINDEN készülékhez internet elérés kell.

2012. jún. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, ezekhez még hasonló sem volt. Úgy nézett ki a telefon mint egy régebbi sony ericcson. De a lényeg, hogy ő csak 15 fontott töltött a telefonra fel és hívott engem. Pl.: amikor Londonban keresett egy helyett akkor én navigáltam google mapsen keresztül úgy hogy ő hívott skypon a mobilról a gépemet.
2012. jún. 20. 18:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!