Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legjobb Free Webhosting?

Melyik a legjobb Free Webhosting?

Figyelt kérdés

Mielőtt rátérnétek arra a témára,hogy sajnálom a pénzt fizetős hosztra csak annyit mondok el,hogy ez egy hobby oldal,és nem tudok most 10000-eket költeni ilyenekre!

Ilyen válaszokkal kíméljetek!

ui:a 000webhost nem érdekel azon kívül van e még


2012. jún. 18. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
ilyet nem fogsz találni...000webhost-al én is próbálkoztam már, elviekben tök jól működik, csak épp senkinek nem jön be az oldal...szóval magadnak nézegetheted az oldalad...
2012. jún. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha egy komolyabb hostot (nem gportal, mlap stb.) szeretnél, akkor a ByetHosting-ot tudom ajánlani.
2012. aug. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 AtthysKA válasza:

A ByetHosting tényleg jó, én is használom. 1 giga tárhely, 50gb bw, jópofa ingyenes domainek, 5 subdomain. Hátránya: sajnos a php mail küldés le van tiltva, de ha ez nem kell, akkor tökéletes lehet.


Ott van még az 1Freehosing, ahol működik minden, nagy tárhely/brandwith. Hátrány: a support fizetős, és ha tartalom miatt letiltanak (ami velem is megtörtént egy ártatlan poker affil oldal és a hozzá-nem-értésük miatt) a support-ticket-ért is fizetni kell. Anélkül válaszra sem méltatnak, és nem férsz az oldaladhoz, még törléshez sem.


Mindezek mellett a 000webhost tényleg a legjobb. Az egyetlen negatívum, hogy bejelentés nélkül blokkolhtnak ideiglenesen felülvizsgálat miatt, de csak egyszer (!). Ha megjelent az átirányított oldal, neked kell kérned a supporttól a felülvizsgálatot (a leírtakkal ellentétben) és pár órán belül visszaállítják az oldalad. 5 weboldalam fut náluk, minden szolgáltatással, remek uptime-al, probléma mentesen, szóval gondold át.

2012. aug. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!