Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik a legjobb magyar...

Melyik a legjobb magyar webhosting?

Figyelt kérdés
Melyik a magyar legjobb webhosting? MySQL és cPanel mindenképp kell.

2012. febr. 11. 12:04
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ezt kifelejtettem: PHP, CGI támogatás is kell.
2012. febr. 11. 12:07
 2/13 anonim ***** válasza:
GYümölcstárhely. Bár a CGI-t szerintem ki kell sírni.
2012. febr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Magyar viszonylatban nincs olyan hogy legjobb. Meg kell nézni az árakat meg kell tapasztalni, hogy mit adnak, mert soha nem azt adják mint amit ígérnek, aztán ezek közül ki kell választani hogy melyik amelyik számodra elfogadható. Olyat biztos nem találsz ami tökéletesen passzol az igényeidhez. Én már évek óta nem próbálkozom a magyar szolgáltatókkal, túl sokat szívtam már velük.
2012. febr. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 themaki1333 ***** válasza:

Próbáld meg nálunk:

[link]

iscp omega rendszer fut mint webadmin..

de nem mondom el a többit :) gyere és nézz körül :)

2012. febr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én ezt használom: [link] :)
2012. febr. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom, hogy melyik nem:

a dataglobe például, illetve erre a tarhely.biz-re sem bíznám az oldalam az oldaluk/áraik alapján...

2012. febr. 12. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát pedig hidd el, tarhely.biz-nél vagyok már 4 hónapja és eddig 1x volt kimaradás 1 órára...


Nem tudom miért kell általánosítani, ha olcsó=szar... eddig itt voltam: [link] de áttértem az előbb említetthez és spórolok még évi 300 forintot is...

2012. febr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
300 helyett 3000 forint
2012. febr. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ahogy eggyel fentebb írták a tarhely.biz-nél szinte mindennaposak a kimaradások néha több órásak is lehetnek és a random adatvesztés is elég gyakori náluk. Persze 3 soros html oldalnál ez nem olyan nagy dolog, de egy komolyabb hobbi oldalnál már elég kellemetlen az ilyesmi.
2012. febr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

szinte minden naposak? ez kész röhej... akkor nem ott tartanám az oldalamat...


nem tudom miért kell valótlanságot állítani... mi abban a jó ha lehúztok jól működő oldalakat? kaptok talán valamilyen jutalékot érte?

2012. febr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!