Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a baj? [lent bőven]

Mi lehet a baj? [lent bőven]

Figyelt kérdés
12.-én valami adobe frissítés jött be a gépemen,telepítettem,utána elakartam indítani egy youtube vidit,de nem jött be,csak egy szürke képernyő,utána vissza akartam nézni a kedvenc sorozatom,de ott is ugyan úgy fekete szürke képernyő jött be a lejátszó helyett.Majd rendszer vissza állítást csináltam,és jó lett,ma is csináltam egy rendszer vissza állítást és pont arra a napra ahol azt az adobe frissítés volt,és megint nem jó,vissza állítást már nem tudok csinálni mert csak az az egy időpont van a gépemen. :"( Valaki segítsen,sürgős lenne!!! :"(

2012. jún. 15. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Uninstaláld a Flash Player-t, majd tölts le belőle egy régebbi verziót.

[link]

2012. jún. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Telepítsd ezt, nálam még ez van fönt és működik :

[link]

Az új frissítést másodszor már én sem engedtem települni, mert csak problémák voltak vele.

2012. jún. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!