Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom megnézni azt,...

Hogyan tudom megnézni azt, hogy kik nézték meg a Facebook profilomat?

Figyelt kérdés
Van olyan alkalmazás, vagy program, vagy nem tudom, hogy minek nem nevezzem, amivel meg lehet ezt nézni, de már nem emlékszem a nevére, pedig használtam is. Remélem, hogy valaki tud segíteni.
2012. jún. 14. 10:25
 1/2 MaXXeGee ***** válasza:

Azok "találgatás" alapon fals információkkal láttak el. Ha valóban létezne ilyen statisztika, akkor az kiolvasható lenne az adatlapod statisztikájából, és mondjuk, akár saját magad is láthatnád.

FB - Kopperfield Dávid óta a világ legnagyobb "szemfényvesztése :D

Hihetetlen, hogy a spekuláns cégek az oldaluk és PR célokra kifejlesztett ótvar alkalmazásaiknak mennyire bedőlnek az emberek, pedig, mindez csak reklámról szól. Gondolj már bele, ahol neked minden ingyen van, és a te kényelmed szolgálja, ott te nem a "vendég" vagy, hanem a termék amit eladnak.

Azaz minél többen kattintanak nagyot ígérő alkalmazásokra, annál magasabb jutalékot kap az, aki készítette.

2012. jún. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát, mondasz valamit.
2012. jún. 14. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!