Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook. Mikor elkezdem...

Facebook. Mikor elkezdem begépelni vkinek a nevét a keresőbe akkor szerintetek tényleg semmi összefüggés hogy azokat dobja ki aki nézegetik a profilomat?

Figyelt kérdés

Mert azokat első helyen dobja ki akinek szinte mindennap megnézem az adatlapját hiába nem az ismerősöm...

Viszont van olyan ember is aki már kb 3 hete 3-nak dobja ki ha elkezdem beütni a kezdőbetűt.Pedig direkt nem nézem az adatlapját hogy megfigyeljem , vajon eltünik e egy idő után ha nem nézem. Ja és ő sem az ismerősöm ezért is érdekes.



2012. máj. 23. 23:56
 1/6 A kérdező kommentje:

Tele van helyesírási hibákkal, most látom, tehát a grammar nazi-knak leírom még egyszer a kérdést helyesen...:


Facebook. Mikor elkezdem begépelni valakinek a nevét a keresőbe, akkor szerintetek tényleg semmi összefüggés, hogy azokat dobja-e ki, akik nézegetik a profilomat?

Mert azokat első helyen dobja ki akiknek szinte mindennap megnézem az adatlapjukat, akár ismerőseim , akár nem...

Viszont van olyan ember is, aki már kb 3 hete 3.-nak dobja ki ha elkezdem beütni a neve kezdőbetűét.Pedig direkt nem nézem az adatlapját, hogy megfigyeljem , vajon eltünik e egy idő után ha nem nézem. Ja és ő sem az ismerősöm ezért is érdekes.

2012. máj. 23. 23:59
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tűnik el. Én is trükköztem egy keveset ezzel, de szerintem aki nem az ismerősöd és hiába nem nézed az adatlapját attól még ott lesz mert érzékeli hogy igenis nézegetted..szerintem :) Bár most van valaki akit hiába nézek 1-2 naponta, nem látom még ha keresőbe beírom :D
2012. máj. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vadidegenek gondolom nem nagyon nézegetik a profilodat - facebook-on ez ugye kissé körülményes is.


Ezek után elég valószínű, hogy valamilyen közvetett kapcsolatod van azzal a személlyel egy ismerősön keresztül. A facebook pedig figyeli ezeket a kapcsolatokat, és ezek alapján hozza ki a találatokat.

2012. máj. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
azoknak a nevét írja ki először, akiknek te szoktad legsűrűbben nézni a profilját(saját tapasztalat)..:))
2012. máj. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

igen , de nem vadidegen emberekre gondolok. Hanem pl egyetemről akit látásból ismerek és a nevét is tudom (nyilván) viszont nem jelöltük egymást ismerősnek!

Igen azt tudom hogy azok vannak legelöl akiket én sokszor nézegetek, de én még ezt a másikat sem értem.mármint a mi a kérdésemben is szerepel.szerintem (remélem:D) biztos van köze hozzá :)

2012. máj. 24. 18:17
 6/6 A kérdező kommentje:
sőt, direkt az utána következő emberkét szoktam nézegetni sokszor hátha akkor eggyel lejjebb kerül az akit nem nézek. De nem kerül...
2012. máj. 24. 18:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!