Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik játékot ajánlanátok?

Melyik játékot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Előre is elnézést kérek, mert hosszú lesz a levél; de csak így tudok leírni minden fontosat.

A segítségeteket szeretném kérni. Sok internetes böngészős játékot kipróbáltam már; van, amelyiket már töröltem, van, amelyikkel még játszom, de ezek közül is van, amit már unok. Ennek oka, hogy nem igazán tudok fejlődni, vagy mert nem vagyok prémiumos, vagy nagyon lassan fejlődik, és ezért vált unalmassá.

A lényeg, hogy szeretnék egy újabbat kipróbálni; utána is nézegettem, és találtam jó párat, de nem tudom, melyik lenne a nekem megfelelő.

Az alábbi szempontok szerint keresném a legjobbat:


-izgalmas legyen; legyenek benne feladatok/próbák/küldetések,

- Ne kerüljek nagy hátrányba, ha nem vagyok prémiumos, ugyanis elvem, hogy egyetlen játékért sem fizetek egy kanyit se. Ahogy észrevettem, egyes játékoknál csak előnyt jelent,ha költesz rá, míg másoknál igencsak meg vagy lőve, ha nem feccölsz pénzt a játékba;

- Ne vegyen el túl sok időt, hanem lehessen a saját tempómban haladni. Itt arra gondolok, hogy akkor is legyen értelme játszani, ha nem tudok naponta órákat bambulni előtte. Ez arra is vonatkozik, hogy ne történjen baj, ha nem tudok játszani egy darabig (pl. nyaralás miatt)

- Szívesen kipróbálnék valamilyen stratégiai, városépítős/fejlesztős, harcos játékot is akár; bár nem tudom, van-e olyan, ami a fenti feltételeknek megfelel.


Jelenleg a The West-tel, és a My free zoo-val játszok.

Korábban volt: Seafight, Piratestorm, Kertbirodalom, Fantasyrama - kicsit dedós volt nekem; csak kíváncsiságból regisztráltam -, Ikariam, Mondozoo. (Azt hiszem, nem hagytam ki semmit.

Felnőtt nő vagyok, viszont imádok játszani; de még nem találtam olyat, aminél előbb-utóbb ne ütköztem volna akadályba az időhiány vagy a prémiumtagság hiánya miatt.

Tudtok segíteni?


2012. jún. 13. 22:02
 1/2 anonim válasza:

Goodgame játékokat ajánlok aban nincs prémium csak értékes dolgokért pénzért stb.. lehet SMS -t küldeni de SMS nélkül is végig csinálható a játék!


A másik a www.howrse.hu ez egy nagyonjhó játék virtuális lovakat nevelhetsz mindig jön valami új általában havonta lesz valami nagy újítás!De amúgy lényegében ha már vagy 50 napos akkor minden tök szupi!

2012. jún. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!


Tehát akkor például a Goodgame empire is ilyesmi lehet? Azt is nézegettem; középkori, harcos, stratégiai; egész jópofának tűnik.

2012. jún. 14. 23:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!