Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Használhatom az UBUNTU szoftve...

Használhatom az UBUNTU szoftverközpontot?

Figyelt kérdés

10. 10.-et használom éd áprilisban lejárt a támogatotsága

ennek ellenére használhatom a szoftverközpontot?


(nem akarok átváltani másik verzióra)



2012. jún. 11. 06:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Használhatod természetesen. Az Ubuntu nem fizetős rendszer, nem úgy van, hogy lejárt a támogatás és utána nem használhatod.

A támogatás lejárta csak annyit jelent, hogy újabb frissítéseket már nem adnak ki a rendszerre. Ettől függetlenül a szoftverközpont telepítésre használható. A frissítés max azért lehet érdekes, mert akkor frissebb programokat kapsz (bár a Unity eröltetése miatt érthető, ha halogatod a frissítést, én pont ezért maradtam 10.4-nél, mert az LTS).

2012. jún. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm :-) :-)


én is így gondolta csak szerettem volna ha egy okosabbmegerősit a véleményemben xd

2012. jún. 11. 21:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Arra számíts, hogy egy idő után nem lesznek elérhetők a frissítések, rosszabb esetben a disztribúciófrissítés sem. Nem tudom, hogy ez a támogatás lejárta utáni egy hónap vagy egy év, de nekem volt már ebből problémám.
2012. jún. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

oké köszi második


majd figyelek :-)


lehet mégis át kéne váltanom újabbra xd

2012. jún. 13. 22:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!