Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kedves internetező barátai!...

Kedves internetező barátai! Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

ez komolyan "ANNNYIRA DURVA ÉS SÉRTŐ"????


[link]



lehet hogy én csak azért tudok nevetni rajta mert nem éltem a régi rendszerben?



2012. jún. 11. 04:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jópofa.



Mi a probléma, a pingvin, az idea, vagy, hogy szegény M$-t bántják?



Az CCCP codec pack is felháborít? (ami az egyik legjobb)

www.cccp-project.net/

2012. jún. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem engem bánt! :-) szerintem is vicces csak néhányan erősen leszolják forumokban
2012. jún. 11. 07:41
 3/3 2xSü ***** válasza:

Van, akinek van humorérzéke és van, akinek nincs.

Mindenki más világképpel, más politikai gondolkodással, más helyről, más kort megélve néz egy ilyen képre.


Egy idősebb – sőt akár fiatalabb – magyar ember, akinek az apja, nagyapja a gulágon halt meg, annak bizonyára sértő.

Egy nyugat-európai fiatalnak, aki romantikus nosztalgiával néz a kommunizmusra, annak bizonyára szimpatikus.

Egy orosznak, akinek pl. az apja, anyja a Szovjetunió felbomlása után vesztette el a munkáját, annak meg kimondottan lelkesítő.


Az is kérdés, hogy ki tudja különválasztani a kommunizmusnak hívott diktatúrát és azt az eszmét, ami megalkotta a kommunizmust. A kettő nagyon-nagyon különbözik. Ha valaki különbséget tud tenni a kettő között és tudja, milyen szemléletben írták, írják a Linuxot, az látja a párhuzamokat. Pl. az internet maga is egyfajta kommunista, anarchista rendszert valósít meg, csak specializáltan egyetlen témában, és nem is teljesen tisztán, hiszen itt is van hierarchikus működés bizonyos területeken.

2012. jún. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!