Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit használ egy profi internet...

Mit használ egy profi internetező?

Figyelt kérdés
Böngésző, tűzfal, vírusírtó, pluginek, stb.
2010. júl. 11. 13:23
1 2
 1/13 Diablo3 ***** válasza:
Az szerintem attól függ, hogy mire használja a netet. Én pl Megtartottam a windows defendert, illetve a saját védelmét, valamint az eset 4-et használom, napi frissítéssel. Böngészőnek a firefoxot, méghozzá azért, mert már megszoktam, telepíteni lehet hozzá a kiegészítőket (flashplayer, és egyéb adobe programok, stb.). Valamint baromi jól testreszabható. Bár a chrome gyorsabb. :)
2010. júl. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mozilla Firefox 3.6.6 (benne egy sor bővítménnyel: Adobe Acrobat 9.3.2, videókártya, hangkártya, Google Updater, Java Updater, Microsoft DRM, Mozilla Default, Real Player, RP Live connect, Shockvawe Director, Flash, Silverlight Plugin, VLC Plugin, Windows Media Player plugin stb. Kiegészítők: Adblock Plus (reklámblokkoló, NoScript, Wot stb.). Adobe Flash Player (mindig a legfrissebb), illetve Google Chrome (letöltésekhez kiváló), Mozilla Thunderbird levelezőkliens. Védelem: valódi fizetős ESET Smart Security 4.0 napi frissitéssel, illetve ennek az erősre beállított tűzfala. Megvettem három évre, semmi gond nincs vele, nemrég frissitettem 4.2-re. Operációs rendszer: Windows XP SP3, valódi, állandó frissitéssel.
2010. júl. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ÁÁÁÁ XD.Még mindig vannak balekok akik megveszik a szemétre való eset terméket 3 évre ?! xD.Én Kaspersky Internet Securityt használok de eredetiben.Ez meg a Norton éri meg a pénzét.
2010. júl. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ccleaner is kell.
2010. júl. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
15 21: na persze, crack és torrent, aztán havonta telepited újra vagy hordod szervízbe a gépedet. Tört NOD miatt tudod hányról írtunk naponta tucatszám trójait? "Olcsó" megoldás, de nem éri meg. Az egész nyitja a jó erős tűzfal. Az ESS tűzfala egészen kiváló. Megvettem három gépre, féláron és csendben dolgozik a háttérben. Ide nem jutott be semmi, nem is fog.
2010. júl. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kínváncsi vagyok hány gépet visznek bée hozzátok hogy "kaspersky van feltelepítve rá de csupa vírus az egész" szöveggel.MAX 2-t évente.Amúgy a kaspersky olcsóbb és jobb is.
2010. júl. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Eredeti kasperskyvel én is szívtam már.. Azóta is ESET tűzfalastul.Bevált 2 éve nekem is :)
2010. júl. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy kis részlet: 1 laptop, lefagyva, eredmény crakelt NOD Antivirus 4, két trójai, leírtás, egyébként OK, 1 asztali gép, totálisan lefagyva, teljes vírusirtás, újratelepítés, a számla ellen tiltakozik a tulajdonosa (sokallja). Volt rajta ESS, mint kiderült, ez is crack. Notbook: Windows tűzfal, ingyenes virusirtó, öt trójai, újratelepítés. Szájbarágós szöveg főnöktől minden lúzernak: tessék valódi vírusirtót és erős tűzfalat használni, ezen nem kellene takarékoskodni.
2010. júl. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ingyenes ZA tűzfal,Avast 5 free,Spyware Terminátor, takarításra- Revo uninstaller, Advanced SystemCare3. Firefox.

3 éve tettem fel a Windowst,naponta 8-10 óra net.

2010. júl. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
avira + ccleaner + malwarebytes.
2010. júl. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!