Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mozilla Firefox 13. 0-verzióva...

Mozilla Firefox 13. 0-verzióval miért fagy le mindig a youtube és miért van az, hogy az Internet Explorer gond nélkül lejátssza?

Figyelt kérdés

Két nappal ezelőtt nem volt semmi gondom.

Végig böngésztem kérdéseket válaszokat: Ask tool bar nincs telepítve.



2012. jún. 10. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Frissítsd a Flash plug-int vagy válts át HTML5-re.
2012. jún. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kaphatnék egy linket, hogy honnan tudom letölteni Flash plug-int. Adobe oldalon nem találtam és a fox bővítmények között sem? Köszönöm....
2012. jún. 11. 15:58
 3/4 A kérdező kommentje:

Szeretném pontosítani Win7-et használok és ahhoz kellene a laptophoz.

Xp-es operációs rendszeren (asztali gép)Fox 13 alatt rendesen fút a Flash Plaer 11 és megjelennek a youtube videók és a weboldalakba beépített videók is.

Köszönöm...

2012. jún. 11. 18:40
 4/4 A kérdező kommentje:

Annyit elértem,m hogy most a youtobe videókat lejátssza, de most a honlapokba beépített flv videók nem jelennek meg, csak a lejátszó....A többi böngészőben igen...

Ha van valakinek ötlete, hogy hol a hiba a gépemen megköszönném, mert így csak magamban beszélgetek..

2012. jún. 12. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!