Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nekem miért nem olyan a...

Nekem miért nem olyan a facebook, mint a bátyámé?

Figyelt kérdés

Van ez a timeline, amit ugye valamikor március végén vezettek be. De a bátyámnak, most másmilyen, vagyis nem sokban változott, de nekem meg nem. Azt mondja az enyémet még nem frissítették. És hogy lehet ezt beállítani?

Úgy néz ki, hogy a név, meg pár adat a borító képén van, meg a többi (ilyen kép, térkép stb) a borító alatt van, kicsit jobban néz ki.

A válaszokat előre is köszi :)



2012. jún. 10. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Folyamatosan állnak át a profilok, nem pedig egyszerre. Ahhoz képest hogy december óta elérhető a Timeline, még fél év után is sok millió profilban a régi, több éves nézet van.

Van, akinek közben magától váltott át Timeline-ra, van aki pedig kézzel csinálta.


Azóta bejött egy új Timeline nézet is, ami szintén kezd lassan elterjedni mindenkinél. Ez is akár hónapokba kerülhet, mire mindenki megkapja.

Ha neked timeline van, akkor nem tudod külön beállítani, meg kell várni amíg rád kerül a sor. Ez pedig lehet hogy már holnap megtörténik, lehet csak jövőre.

2012. jún. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. jún. 10. 17:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!