Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudom letölteni az...

Honnan tudom letölteni az internetet?

Figyelt kérdés

Beköttettem a UPC netet, és a szerelő azt mondta, hogy le kell hozzá szedni az internetet, vagy fel kell tölteni? Vagy már fogalmam sincs.


Most hogy is van ez?



2012. jún. 9. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Most hülyéskedsz?
2012. jún. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
höhhhhh?? retard veszély :D:D
2012. jún. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Dehogy is. Az a helyzet, hogy én nagyon nem értek az ilyen dolgokhoz, eddig csak a munkahelyemen volt internet, de az csak annyiból állt, hogy benyomtam a gépet, bejelentkeztem és akkor megnyitottam azt a böngészőt vagy mit. (internet exloprer vagy mi)


De a szerelő már 1 órája itt várt rám, mert el kellett ugranom valahova, úgyhogy nem akartam megváratni, mondtam, hogy én majd megcsinálom.


De nem tudom, hogy hogy kell. Nem emlékszek mit kell csinálni.

2012. jún. 9. 21:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak hülyült a szerelő... . Az internet nem lehet letölteni.
2012. jún. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor csak félre hallottam, vagy nem tudom. Ezért is érdeklődtem, hogy mit kell tennem, mert gőzöm sincs. Szóval az internet az mi is, vagy azt ha beköttettem, akkor nem kell hozzá letöltenem?
2012. jún. 9. 21:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem itt olvass:

[link]

Ha nem megy, hívd fel az ügyfélszolgát és biztosan segítenek.

2012. jún. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 karesz01 ***** válasza:

Az internetet bekötötték akkor már csak el kell döntened milyen programmal akarod használni .


Internet explorer melet döntesz akkor az már ott van a gépeden a windows-al telepítve lett .


Ha más programmal akarod használni akkor azt valahonnan le kell tölteni .


mozilla firefox 12 magyar

[link]


Crhome

[link]


Opera v10.63 (magyar)

[link]

2012. jún. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na sikerült. Utána olvasgattam, és nagy hülye vagyok úr Isten.


Na most már tudom. Csak le kellett töltenem azt a rútert, a hálózatot meg a böngészőt. A Google böngészőt ajánlották, úgyhogy azt használom. Köszi a segítséget. Megy a zöld kéz.

2012. jún. 10. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!