Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan oldható meg a Facebook-...

Hogyan oldható meg a Facebook-on az, hogy az ismeretlen személyek az adatlapomat ne lássák nyíltan?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra vagyok kíváncsi, hogy hogyan lehet az üzenőfalat előttük láthatatlanná tenni, illetve, hogy az ismerőseimet ne lássák.

2012. jún. 8. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Adatlap beállításaiban és az adatvédelmi beállításokban lehet ezeket módosítani.
2012. jún. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ott keresgéltem, de nem tudtam kiigazodni rajta. Eredetileg be volt rajta állítva, de most meg már láthatják az ismeretlenek az üzenőfalam tevékenységeit, a posztokat nem mert be van állítva.
2012. jún. 8. 18:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Adatvédelmi beállítások/A korábbi bejegyzések nyilvánosságának korlátozása


Ezzel minden bejegyzést csak az ismerősök fognak látni, ami korábban publikálva volt. A továbbiak létrehozásánál pedig te adod meg, hogy szintén csak ismerős láthassa.


Az adatlap szerkesztésében pedig a lenyíló dobozokban a nyilvános állapotról átállítod egy belsőbb körre azokat a dolgokat, amit nem akarsz mással láttatni.

[link]

2012. jún. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. jún. 10. 09:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!