Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom az ismerőseim...

Hogyan tudom az ismerőseim számára elrejteni a blogos üzeneteket Facebookon?

Figyelt kérdés
Újabban (régen nem csinált ilyet) a facebook minden blogos hozzászólásom kirakja üzenőfalra és minden ismerősöm láthatja, hogy mihez szóltam hozzá és mit. Néha ha unatkozom órákig blogolok, és ezeket sorozatosan kiposztolja. Volt olyan, aki már belém is kötött, hogy jó lenne, ha nem raknék ki minden hülyeséget, pedig hát én ezeket egyáltalán nem is akarom kirakni üzenőfalra. Hogy lehet beállítani, hogy ezeket ne postolja ki?

2012. jún. 8. 01:28
 1/1 2xSü ***** válasza:

Milyen blogokról van szó? (Melyik oldalon? Egy bizonyos blog, mint pl. blog.hu, vagy több különböző blog?)


Gyanítom, hogy egy bizonyos blogról van szó, ami egy alkalmazást használ a postoláshoz, amit te jogosítottál fel arra, hogy postolja a tevékenységedet a Facebookra. Ha megkeresed ezt az alkalmazást, megvonod tőle a jogokat, akkor nem fog írni a faladra.

2012. jún. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!