Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon, hogy lehet beállít...

Facebookon, hogy lehet beállítani, hogy bizonyos üzeneteket ne lássanak az ismerőseim az üzenőfalon?

Figyelt kérdés
Szeretnék irkálni egy oldalra, de azt nem szeretném, hogy az ismerőseim lássák üzifalon, hogy tudom ezt megoldani?
2011. júl. 8. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak úgy tudod megcsinálni, hogy a teljes üzenőfaladat elrejted bizonyos emberek elől. Ilyen szelektálásra szerintem nincs lehetőség.
2011. júl. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

létre kell hozni az ismerőseidnek egy csoportot: profilom, ismerősök, lista létrehozása. itt adsz egy nevet (pl barátok, távoli ismerősök, nekik nem akarom megmutatni :D ) stb, és amikor meg akarsz osztani valamit, a lakatra kattintva ki lehet választani a csoportot, és akkor csak ők láthatják, vagy csak ők nem láthatják.

ha a gugliba beírod, találsz a beállításról videót. én is onnan tudom. de a link már nincs meg.

2011. júl. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
vagy lehet félre értettem a kérdést? most akkor mit akarsz elrejteni?
2011. júl. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen igen erre gondoltam köszönöm szépen!
2011. júl. 8. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!