Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudok belépni a facebookom...

Nem tudok belépni a facebookomba. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A következő lenne a probléma...:

Bevolt regelve a telószámom hogy ha belépek akkor küldjön egy ellenörző kódot. Ezt tegnap este megszüntettem, kitöröltem a számom. Ezután kiléptem a face-ból és újra beakartam lépni megnézni hogy minden fasza-e.... De a belépésnél ezt írta ki:


Log in from a recognized computer

Nem érkezett még meg a kód? Néha az SMSek akár 12 órát is késhetnek!

You can also login from a recognized device to approve this login.

Sorry, we don't recognize the computer or device you're using.

You currently have no phone listed on your account. Please log in from a recognized device to regain access to your account.

Once you regain access, we recommend adding a new phone or disabling the login approvals feature.

Other options:


Contact our User Operations team


Próbáltam belépni telefonról, más gépről, de mindenhol és mindenkinél ugyan ezt írja...


Mit csináljak?:S Előre köszönöm a válaszokat.



2012. jún. 7. 18:01
 1/3 ujvári erzsébet válasza:
csinálj másik facet :):)
2012. jún. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi de inkább visszaszerezném valahogy...:D
2012. jún. 7. 18:12
 3/3 Barbaragriz válasza:
és visszaállt neked? mert nekem is ezt irta ki vasárnap este és most még mindig semmi....
2012. dec. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!