Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az emberek miért nem használna...

Az emberek miért nem használnak írásjeleket és Shiftet, miközben szöveget gépelnek egy webkettes lapra?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, de engem nagyon idegesít, amikor valaki ékezetek nélkül ír. :(
2009. júl. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Valóban nagyon zavaró az ékezetek hiánya,szerintem ha az oldal gazdái kidobnák ezeket az írásokat,egyértelműen javulna a színvonal. Kicsit olyasmi ez a fajta írásmód,mint közúton a kanyarodás irányjelzés nélkül."Nagymenő vok ,én nektek nem fogom az indexet kirakni,csumi ."
2009. júl. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
azért mert az "normális" emberi agy megérti ékezetek nélkül is a dolgokat. és sokkal gyorsabban lehet gépel ékezetek nélkül. elképzelhető hogy vlkinek angol vagy német billenyüzete van stb...
2009. júl. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az már igaz, de a vesszők hiánya képes jelentősen megváltoztatni a mondat értelmét - biztosan szakmai ártalom miatt, de engem nagyon is zavar!
2009. júl. 2. 17:34
 5/5 anonim ***** válasza:

"biztosan szakmai ártalom miatt, de engem nagyon is zavar!"


vagy "biztosan a szakmám miatt, de engem nagyon is zavar!"

vagy "biztosan szakmai ártalom, de engem nagyon is zavar!"


Ha már mások írási képességeinek kritizálására hozol létre kérdést (ami, legyünk őszínték, valójában nem is kérdés, hanem önigazoló "szájtépés"), akkor legyél már oly szíves és figyelj oda a sajátodra.

2009. júl. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!