Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az lenne a gondom, hogy...

Nikibabu kérdése:

Az lenne a gondom, hogy házban be van húzva az internet de nincs rajta csatlakozó én egy wifi ruoterre szeretném kötni de csak 2 vezeték jön be és 8 vezeték van a csatlakozón! Melyik szinűt kössem a pirosra és melyiket a fehérre?

Figyelt kérdés

2012. jún. 3. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:

elmondom neked miért, mert a kábel ami bemegy az nem egyből a wifi routerbe csatlakozik, hanem átmegy elvileg elötte egy telefonos eloszton, abba van bedugva a kábal, és a telefonos elosztot és a wifi-s routert kell összekötni :)

tessék itt egy kép, hogy kb mire gondoltam [link] az lényegtelen h neked függő vezetékről jön vagy falból a netkábel, a telefonos elosztó mindenképp kell abba kell belekötni a 2 kábelt, van benne 2 csavarszerűség, és azon van megjelölve hogy a 2 kábel közül melyiket melyikre kell feltekerni

2012. jún. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!De egy gyorss kérdés még az a telefonos elosztó nagyon messze van mert az egy másik házban van.Én a fő kábelt blankoltam meg és arra szeretném rá kötni de nem tudom melyik szinüt kössem rá!Ha ebben tudnál segíteni nagyon meg köszönném!
2012. jún. 3. 11:15
 3/3 anonim ***** válasza:
ezt egy kicsit részletesebben írd le mert így nem igazán világos amit a kommentben akarsz
2012. jún. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!