Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem enged be a facebook?...

Miért nem enged be a facebook? Miért írja ki hogy az adatlap nem elérhető ha más rám akar kattintani?

Figyelt kérdés

Nem enged be Facebbok-ra de a lányom be tudott jelentkezni, megkeresett engem és fenn vagyok az ismerősök között de hiába kattint rám azt írja ki hogy az adatlap nem elérhető.

"Az adatlap nem elérhető


Sajnos ez az adatlap pillanatnyilag nem elérhető. Kérlek, próbálkozz később újra."


Ezt most miért csinálja?? Nem változtattam meg a kódomat sem és senki más nem tudja.

Ilyet még nem csinált.

Ha valaki tud kérlek segítsetek köszönöm!



2012. jún. 1. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Leírja érthetően: pillanatnyilag nem jó, majd később az lesz.


Nem tudsz vele mit csinálni, csak kivárni amíg jó nem lesz. Mivel az oldal több száz/ezer szerverről fut, ezért ha a te profilodat tárolóval valami gond van, attól még mindenki más profilja elérhető és működik.

2012. jún. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget
2012. jún. 1. 16:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!