Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek hogyan kellene...

Szerintetek hogyan kellene kinyomtatnom egy internetes oldalt úgy, hogy csak az adott szöveg legyen a nyomtatásban, a weboldal oldalsávjai ne?

Figyelt kérdés

A szöveget próbáltam már átmásolni Word-be, de olyankor nem teszi bele a képeket, és nem formázva másolja be. Fontos lenne, hogy a kép is, és a formázás is megmaradjon.

remélem érthető a kérdésem, előre is köszönöm a válaszokat.

15/L


2012. máj. 31. 20:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Óóóó, de jó, így már meg tudom nyitni! :)

Angolra tudtam csak beállítani a nyelvet, esetleg még azt nem tudod, hogy magyarra hogyan lehet beállítani?

Nagyon szépen köszönöm a segítségedet! :)

2012. jún. 1. 20:08
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen, máris megnézem aztán leírom a sorrendet,/ nekem magyar van, át kell raknom angolra/ kis türelem:)
2012. jún. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Edit - Preferences - Langues- itt kiválasztod, hogy magyar legyen az alapértelmezett. Leokézod és máris magyarra vált.

Szia:)

2012. jún. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ó, a Jóisten áldjon meg. Nagyon szépen köszönöm. :P
2012. jún. 1. 20:15
 15/17 A kérdező kommentje:
De... most látom... formázgattam a dokumentumot, aztán rányomott két oldalra ilyen sárga-fekete karikás szimbólumot, és még a nyomtatási képben is így van... akkor ezzel együtt fogja kinyomtatni?!
2012. jún. 1. 20:26
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha még nem mentetted el, akkor vissza tudsz lépni, van olyan lehetőség, hogy visszavonás. Mondjuk én még nem nyomtattam ki így dokumentumot, de ha valamit szerkesztesz, gondolom akkor ez is fog látszani.
2012. jún. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Oké. Köszönöm szépen, hogy segítettél! :)
2012. jún. 3. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!