Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek hogyan kellene...

Szerintetek hogyan kellene kinyomtatnom egy internetes oldalt úgy, hogy csak az adott szöveg legyen a nyomtatásban, a weboldal oldalsávjai ne?

Figyelt kérdés

A szöveget próbáltam már átmásolni Word-be, de olyankor nem teszi bele a képeket, és nem formázva másolja be. Fontos lenne, hogy a kép is, és a formázás is megmaradjon.

remélem érthető a kérdésem, előre is köszönöm a válaszokat.

15/L


2012. máj. 31. 20:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Oldal mentése html-ben, majd Word-ben megnyitod a html fájlt, ezt már tudod formázni Word-ben és a kép is megmarad!
2012. máj. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha ki tudod jelölni úgy a célterületet, a nyomtatási beállítások között van olyan, hogy 'kijelölt területek nyomtatása', és így csak azok lesznek kinyomtatva.
2012. máj. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Google Chrome-ban a beállításoknál van olyan, hogy nyomtatás. Itt kiválasztod a Cél mellett - mentés Pdf-ként.

Berakja a szöveget és a képeket is.

2012. máj. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem jó sehogy sem :(

A Google Chrome-os megoldás már majdnem jó volt, csak amikor elmentettem, és meg akartam nyitni egyetlen egy betűfajtával sem tudta rendesen megjeleníteni.

2012. máj. 31. 20:38
 5/17 anonim ***** válasza:
Mivel nyitottad meg? Nálam a PDF-XChange Viewer minden gond nélkül megnyitja.
2012. máj. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nálam Word dokumentumban mentette le alapból a képernyő szövegét, és úgy nyitottam volna meg, csak az egyik betűfajta sem felelt meg. Máshogy kellett volna elmenteni?
2012. máj. 31. 23:06
 7/17 anonim ***** válasza:
Igen, PDF -ként mentsd el. A Cél mellett a kis háromszögre kattintva a legördülő menüben válaszd ki a Mentés PDF-ként.
2012. jún. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
De az a vicces, hogy úgy csinálom, hogy mentés PDF-ként, és mégis egy Word dokumentumban nyitja meg, természetesen kriksz-kraksz betűkkel, mert nem lehet normálisat kiválasztani.
2012. jún. 1. 19:30
 9/17 anonim ***** válasza:
Milyen programmal nyitod meg?
2012. jún. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Lehet rossz a társítás. Jobb klikk a Pdf fájlon, társítás, és ha van a gépeden Adobe reader akkor azzal nyisd meg. Ha nincs akkor töltsd le amit fentebb írtam, PDF-XChange Viewert, és azzal megnyitod. Magyarul is tud a program.

[link]

Ezzel biztosan meg tudod majd nyitni.

2012. jún. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!