Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tegyek, ha letiltotta a...

Mit tegyek, ha letiltotta a Pay-Pal a bankkártyámat?

Figyelt kérdés

Először is regisztráltam a pay-palra. Beléptem, mindent úgy csináltam, ahogy kell rámentem az "add bank card-ra". Minden ment addig, amíg nem kérte a 4 számjegyű kódot. Én kis naiv nem tudtam mi ez a kód ezért elkezdtem magamtól beírni kódokat.(Most már rájöttem erre a kódra és meg is találtam...) Persze a rendszer egyből letiltotta a kártyámat. Írták, hogy küldjek el pár dokumentumot. Elküldtem a személyi igazolványom, a lakcímkártyám és a bankkártyám másolatát. Azt írták, hogy fognak eamilt küldeni.. de eddig nem jött még semmi.. Szerintetek tudom majd még használni ezt a kártyát? Várjak még arra az email-re? Vagy mit tegyek?? Mert nagyon fontos lenne, hogy ezt a kártyát tudjam használni.. és ugye azt írták, hogy akkor küldjek el néhány dokumentumot, amit el is küldtem, de eddig még semmi válasz..


Előre is köszönöm a segítséget.


2012. máj. 28. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
mikor?
2012. máj. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Múlthét kedden tiltották le..(máj.22)
2012. máj. 28. 22:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van, akkor csak úgy könyvelte el a rendszer, hogy xy felhasználó (te) más személy bankkártyáját akarta regisztrálni, ezért te nem használhatod azt a kártyaszámot, a valódi tulajdonos viszont igen. Szóval először töröld a kártyát, ha még szerepel a hozzáadott bankkártyáknál, majd regisztrálj új mailcímmel, és add hozzá a kártyát, a 4 jegyű kódot pedig helyesen írd be.
2012. máj. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam,hogy ezt teszem,de félek hogy megint kiírja, ha újra regisztrálok,hogy a kártyám le van tiltva..de megpróbálom. Köszönöm,hogy írtál.
2012. máj. 29. 07:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!