Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fel lehet oldani az internetko...

Fel lehet oldani az internetkorlátozást, ha a szolgáltatóm letiltotta? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudtam befizetni két hónapi internetszámlám, ezért a T-Home korlátozta az internetet, ergo nem tudok belépni sehova. IP tv-m van, ami szintén internettel megy, az pedig tökéletesen működik, valamint a gépemen a multiplayeres játékok is tökéletesen mennek, azonban böngészni, msnezni, skypeozni, stb. nem lehet, mivel a főoldalon a szolgáltató üzenete jön be, hogy fizessünk.


Tehát akkor most mégis van netem, csak korlátozva. A kérdés: hogyan tudnám ezt kijátszani? Van valami program/proxy/akármi, aminek segítségével az ilyen korlátozásokat ki lehet kerülni?


2012. márc. 15. 13:51
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
És igen, tudom, az lenne a legegyszerűbb ha befizetném a számlákat, és már is lenne net, de sajnos jelenleg nincs erre anyagi keretem.
2012. márc. 15. 13:52
 2/14 vagyokakilehetek ***** válasza:

ha tudod a választ akkor minek kérdezed?



lóvé nincs de netezni jó lenne mi?? nem akarok kotorászni a tárcádban hogy mire mennyit költesz, de biztos volna min sprórolnod. abból befizethetnéd a hátralékod. ha meg nem akkor ne akarj netezni. márcsak azért se mert ha lebuksz többet fizetsz a büntetéssel is...

2012. márc. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mindenki kerülhet rossz anyagi helyzetbe... Sajna erre nem tok választ adni, de esetleg egy ötletnek, wifi hálózat keresése :)
2012. márc. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

#2

ez az a büntetésen nem gondolkoztál??

ez LOPÁS méghozá a 7 föben járó bün... aban bene van a lopás? (biztos...)

szóval nem szép dolog lene

pl. ha nincs áram akor rákötöd fökábelre hogy legyen?

iletve mivelb ezel megldanád netet sose fizetnél?

iletve ha nem fizertsz idövel teljesen,kikapcsolják és még ez se lesz

mért olyan fontos neked a net? otthon?

othon is dolgozol vele?

jó tudom hogy ma már net kel mindenkinekv de netre havi 5-6 ezer se nagy ár

neked meg lehet vezetékes van és az 1-2 ezer

szóval csak felháborodni tudok

dohányzol? ara van 10-20ezer naponta?

ha nem akor bocs de a lényege ez amit szintén irtak hogy biztos tudnál elveni valamiböl

egyszer igyis ugyis baj lesz igy nem fizeted lakás vizet??? aztán utcára kerülsz vagy mi?

át kel értékelned a dolgokat és életed ha gondba vagy és nem internten nyavalyogni

bocs azért is ha nyers voltam

2012. márc. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

1. ha lenne min spórolnom, nem írtam volna ki :)

2. nincs wifim, asztali gépem van.. :(

3. lopás? hmm, akkor kb. minden 2. embert le lehetne csukni ;) addig lenne rá szükségem, amíg nem tudom befizetni, és igen, elengedhetetlen a munkámhoz. ( mellesleg havi 9ezer 5 mb, mert abban az utcában ahol lakom, sajnos csak ez az egy netlehetőség van). Nem, nem dohányzom, már a szagától is írtózom! :) Pont annyi a pénzem, amiből a rezsit, a lakbért, és a többi anyámkínját tudom fizetni, ezért szerettem volna a segítségetek kérni.

2012. márc. 15. 14:48
 6/14 anonim ***** válasza:

#3 Nem mondok semmit... Biztos te vagy a megtestesült egyenes út... Azért megnézném, hány szoftvered van, ami legális, ha már itt tartunk... ;)

Amúgy meg én úgy gondolom, ott tartunk, ha megteheti, miért ne tegye meg... Pláne ha nincs lezárva a hálózat...Aki nem zárja le, az egy láma és soha nem fog rájönni :)


Egy usb-s vevő filléres dolog...

2012. márc. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2012. márc. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

azért teljesen más ha már elopot dolgot "lopsz" vagy ha illegális dolgot üzöl

minden 2.? akkor velószinüleg elég sok rosszat tehetél életedben ha igy gondolokdsz szóval...

megértelek...

2012. márc. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8# nem tettem sok rosszat... lehet ha azt tettem volna most miliárdos lennék és nem adnék ilyen wifis tanácsot senkinek :)
2012. márc. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Szegény ember vízzel főz, szokták mondani.Én semmi rosszat nem látok abban ha egy szabad wifi hálózatot használ valaki!Nem a cigin meg a többi dolgon kell lovagolni! Kedves #2 te még soha nem tettél semmit ami nem volt teljesen legálius ugy?? Nem töltöttél le még egy zenét se a netröl? Ugyan már röhög a vakbelem :D XD Vagy egy uj filmet torrentröl.Ugyan ne vetíts...inkább gondolkozz mielött írsz!!!!
2012. márc. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!