Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fel lehet oldani az internetko...

Fel lehet oldani az internetkorlátozást, ha a szolgáltatóm letiltotta? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudtam befizetni két hónapi internetszámlám, ezért a T-Home korlátozta az internetet, ergo nem tudok belépni sehova. IP tv-m van, ami szintén internettel megy, az pedig tökéletesen működik, valamint a gépemen a multiplayeres játékok is tökéletesen mennek, azonban böngészni, msnezni, skypeozni, stb. nem lehet, mivel a főoldalon a szolgáltató üzenete jön be, hogy fizessünk.


Tehát akkor most mégis van netem, csak korlátozva. A kérdés: hogyan tudnám ezt kijátszani? Van valami program/proxy/akármi, aminek segítségével az ilyen korlátozásokat ki lehet kerülni?


2012. márc. 15. 13:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#10, Te nem a #3-asra gondoltál? Én vagyok a #2 :)
2012. márc. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Annak írtam aki azon lovagolt hogy lopás stb Utálom ha valakinek tele van a segge minden jóval és nem érti meg a szegényebb emberek helyzetét.Lassan oda jutunk ha nincs pénzed ne vegyél levegőt se.Ha van wifi igen is netezz!
2012. márc. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Király, akkor egyet értünk :)
2012. márc. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Igen :))) :P
2012. márc. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!