Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook! Hogy lehet az, hogy...

Facebook! Hogy lehet az, hogy külföldi IP címekről jelentkeznek be a felhasználómmal?

Figyelt kérdés
Be van állítva az,hogyha idegen IP címről jelentkeznek be akkor kérje az FB a számítógép nevét amit persze a bejelentkező adhat meg és erről én e-mail értesítőt kapok. Plusz van egy olyan fiókbeállításoknál,hogy látod milyen számítógépekről vagy bejelentkezve és az IP helyét,hogy Pl. Budapest,Magyarország. Mostanában meg folyton kidob nekem ilyeneket,hogy Amerikai Egyesült Államok meg Anglia... De ezt mégis hogyan??? :S 1 hónapja sincs,hogy új jelszót adtam meg és ez nem az első eset...Hozzá teszem rendszeresen cserélem a jelszavam és így is mindig előfordul... :\ Adatlapi módosítást nem találok,hogy valami értelme is volt annak,hogy beléptek. Egyszerűen nem értem,hogyan és miért... :|
2012. máj. 28. 01:33
 1/3 anonim válasza:

töröld ki mindig az üziket

ne tudjanak rajta csámcsogni

2012. máj. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez lehet a szomszédod is aki rájött a jelszódra, elég Proxy-n keresztül csatlakozni és máris Dubai-t vagy Afrikát ír neked :)


Lehetséges hogy keylogger is van a gépeden, ahányszor megváltoztatod a jelszavad, úgyis tudni fogja.

Ad-Aware ingyenes progit telepítsd

2012. máj. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy robotok
2012. máj. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!