Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyhogy miután töröltem a...

Hogyhogy miután töröltem a fiókomat a freemail on azt írja ki, hogy ez a felhasználónév foglalt?

Figyelt kérdés
A napokban töröltem le a freemail fiókomat és hogy meggyőződjek róla hogy tényleg törölve van a fiókom rá kattintottam az új fiók gombra és kitöltöttem az adataimat beleértve a felhasználó nevemet és azt írta ki hogy ez a felhasználónév foglalt . De belépni nem tudok . Most akkor mi van ?Törölve van a fiókom ? De mikor töröltem a fiókomat rákattintattam a beérkező leveleimre. Most akkor törölve van a fiókom ?Mikor rákattintottam a fióktörlése gombra kiírta ,hogy törölve van a fiókom de akkor miért írta azt ,hogy a felhasználónevem foglalt ?

2012. máj. 27. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen azért, mert ezen a néven regisztrálni már nem lehet. Tehát más nevet kell választani egy új fiók létrehozásához. A fiók pedig valóban megszűnt.
2012. máj. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy törölt fiókot nem semmisitenek meg, csak nem lehet többé senkinek megnyitni, ennek jogi okai vannak. Ugyanis képzeld el, hogy ugyanolyan néven valaki nyitna új fiókot, és törvénybe ütközö dolgokat csinálna azon keresztül (pl. zsarolás, stb). Akkor hogy lehetne visszakövetni, hogy MELYIK "xy" nevö felhasználó volt, az elsö, vagy a következö.


Az a név nem választható újra, esetleg csak több (5-10-15) év múlva.

2012. máj. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt a gépház biztonsági okokból vezette be !!

képzeld elé hogy pont azzal az email cimel vagy ide beregisztrálva

és valaki a nevedbe írogat?

2012. máj. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem azért nem választható, amiért a 2. írja. Így sem lehet egyébként sem nyomon követni, hogy melyik cím kié...

Az ennek az újraregisztrálásnak az akadálya, hogy ha egy fiókot megszüntetsz és akár te, akár más ezzel újra regisztrálna, akkor a sok megkért hírlevél, esetleg banki regisztráció is érvényben maradna és bárki hozzáférhetne az előző tulaj dolgaihoz. Na ezt küszöbölik ki azzal, hogy nem újraregisztrálható egy emailcím...

2012. máj. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat. Egy kő eset le a szívemről tudván ,hogy a fiókom le van törölve . Köszönöm szépen sokat segítettetek .
2012. máj. 28. 13:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!