Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Steam felhasználók melyik...

Steam felhasználók melyik jobb megoldás?

Figyelt kérdés

Szeretném megvenni eredetibe a Skyrim-t de mivel félek megadni a nagyon személyes adataimat (bankkártya) ezért úgy terveztem hogy dobozos változatot veszem meg és utána aktiválom. Itt most nem tudom hogy mennyire személyes adatok kellenek ehhez és ezzel a megoldással ha ellopják az adataimat mennyire tudnak visszaélni vele?

És mi van akkor ha újra kell telepíteni a gépet nem veszik el a profil meg ha a játékot is újratelepítem a cd kulcsot elfogadja?

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!


2012. máj. 25. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Ebben a régióban zárolt a skyrim, szóval nincs is más választásod, csak a dobozosat tudod megvenni.


Amikor megvan, akkor aktiválod a steamen. Ekkor az adott felhasználóhoz kötődik a kulcs örökre. Többé nem használható fel.


Azzal a felhasználóval bejelentkezve korlátlan számú gépre letöltheted annyiszor, akárhányszor csak akarod. Nyilván ebbe a gép újratelepítés is beletartozik.

2012. máj. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Mint az előttem szóló is mondta, itt zárolva van a Skyrim.

Egyébként meg a Steam nem lopja el az adataidat, bankkártyádat (mit kezdene vele?) Sok haverom vásárol Seeamen bankkártyával.

2012. máj. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!