Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hová tünt a Zseblog.hu mobilró...

Hová tünt a Zseblog.hu mobilról is használható blog?

Figyelt kérdés

Ha emlékezetből beírok egy címet, felhasználónevet, a google kidob sok linket. De maga a blog - szőrén-szálán eltűnt. Tud segíteni valaki, hogy mi történt?

Ez volt a szlogenje:

==zseblog.hu Írj, készíts képet vagy videót a mobiloddal és küldd az internetre. Add meg a blogot elérhetőségét ismerőseidnek.==

Ezek a sorok ma is kereshetőek, csak még sincs meg - Mi történt?



#mobil #blog #zseblog
2012. máj. 25. 21:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik, akik idejárnak, egy sem használta a ==zseblog== weboldalt.
2012. júl. 9. 22:27
 2/6 A kérdező kommentje:
Aki ismerte - többek között - Kacat nick néven volt ott egy blogoló. Róla sem tudtok?
2012. aug. 24. 20:07
 3/6 Peresztrojka válasza:
Az Iwiwen még létezik a Zseblog/Mobilblog pár ismerőssel. Ott Kacatot is megtalálod, vagy a levelezési címét. Az oldallal én sem tudom mi történt, az Iwiwre sem jelentkezett fel Zseblog felhasználó 2 éve.
2012. szept. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az információt.
2012. nov. 10. 13:19
 5/6 A kérdező kommentje:

Ismertem Kacat -ot. Nagyon intelligens, aki mint tolószékbe kényszerült teremtés, sajátos helyzetéből kifolyólag igen érdekesen szemlélte a világot.

Sokat beszélgettem vele. Sajnos, csak írásban.

Megjelent annak idején a könyve.

2013-tól semmi hír.

Illetve a Szerintem blog két bejegyzése tesz említést róla.

2008--ban -

[link]

és 2013-ban

"....Mosolykának és szegény Kacatnak, aki már sajnos nincs köztünk, ő már az égiek blogját írja…. "

[link]



F.B.

2017. júl. 1. 14:00
 6/6 A kérdező kommentje:

A Zseblog.hu oldalon írt Kacat, a tolókocsiban élő, kb. harminc év körüli blogoló. Vidáman számolt be tolókocsis kalandjairól.

Egy könyvet is sikerült megjelentetnie, írásaiból.

Megviselte az, amikor költöznie kellett az addig megszokott Otthon-ból.

Egy önkéntes segítő vállalta, hogy vele lakik. Mégsem tudta megszokni az új helyet. Talán ez is siettette végleges elnémulását, távozását ebből a világból.

2018. aug. 11. 05:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!