Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet hogy kamu blog?

Lehet hogy kamu blog?

Figyelt kérdés
Van egy külföldi blog amit szoktam olvasni, egy holland írja. Hatalmas nagy nézettsége van szóval elég népszerű. Úgy van feltüntetve h a saját életét írja le, de álneveket használnak, és a kirakott képek se az övéi. (persze ez mind meg is érthető hogy nem akarja felfedni a személyazonosságát.) Viszont sokszor ahogy olvasom, olyan "túl szép ahhoz hogy igaz legyen". Bár lehet csak azért mert magyar vagyok, meg ez Magyarország. A másik érdekes, hogy sokszor úgy ír, mintha a gondolatok csak a fejébe lennének, és mintha az abban szereplő személyek nem tudnák elolvasni. Érdekes. szerintetek?
2012. máj. 9. 11:24
 1/2 anonim válasza:

Az esély megvan rá , hogy kamu blog.

De abban igazad van, hogy Hollandiában mások az életviszonyok, szóval meg van á az esély, hogy nem kamu.

Az állnév használata részemről teljesen érthető, mivel ha én irnék egy blogot, én sem szeretném, hogy a nyakamra járjanak, ilyen olyan emberek.

Elég nehéz eldönteni azt , hogy kamu-e vagy nem.

De sok sikert a többieknek , akik próbálkoznak :D

2012. máj. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát egy sima blog író azért nem tudja annyira élethűen leírni, mint egy tapasztalt történetíró, aki könyveket ír, szóval szerintem ezért tűnik hihetetlennek.

Elképzelhető, hogy igaz, ha annyira nyilvánvalóan kamu lenne, hogy más is felfedezné ezt, hogy "túl szép ahhoz, hogy igaz legyen" akkor már nem lenne akkora népszerűsége.

2012. máj. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!