Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segítene valaki? Youtube...

Segítene valaki? Youtube probléma.

Figyelt kérdés
Nos, nem tudok sehogy sem törölni ismerősöket Youtube-n... Van aki tudja hogy hogy kell?

2012. máj. 24. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Ismerős???? Talán feliratkozókra gondoltál?
2012. máj. 25. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, ismerősökre. Tudom hogy van ez az új Youtube-módi hogy nem lehet ismerősöd, de ha hiszed ha nem, én a mai napig kapom az ismerőjelöléseket....
2012. máj. 25. 10:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyeséget mondok, de a youtube nagyon össze van most boronálva a Google+ -al, nem lehet, hogy ott kell?
2012. máj. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs Google+ -om.
2012. máj. 25. 13:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Talán a beérkező üzeneteknél lehet elutasítani a felkéréseket. Hogy hogyan lehet törölni egy-egy ismerőst, azt nem tudom, régebben rájöttem hogyan kell. De ajánlok valamit. Próbáld ki velem. Strettonom a felhasználónevem.

Azért nem tudok ennél többet segíteni, mert nekem se ismerősöm,(se boldog ősöm ), se feliratkozásom nincs.

Megpróbálok rájönni a mikéntjére, és így nem lesz megbántódás ha törölni fogsz. - Vagy ha én töröllek.

2012. máj. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat ! Nem strettonom, hanem strettonor a nevem. Régebben volt az előző. ( Azt megelőzően meg akimuskin)
2012. máj. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2012. jún. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most már menni fog! :)
2012. jún. 3. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!