Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookkal kapcsolatos kérdés?

Facebookkal kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

A barátnőm mostanában furcsán viselkedik, jó lenne kicsit meglesni facebookon.

Ha csinálok külön erre a célra e-mail címet és regelek, ugye nem látja, hogy ki nézegeti az adatlapját? Illetve alapesetben, ha nem tiltja le, ugye láthatom a képeit is, ha nem vagyok ismerőse?


2012. máj. 23. 10:58
 1/5 anonim válasza:
25%

elmondom, h semmiképpen nem látja, h ki nézi az adatlapját


jó ég, nincs valami jobb dolgod, mint ilyen hülyeségeket kérdezni és ráadásul rossz topikba rakni?

2012. máj. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mara Acoma ***** válasza:
A barátnő és nem ismerősöd?:D Csak mert ugye ha az, akkor mindent látsz... Egyébként meg miért nem kérdezed meg,mi a baja. A leselkedés undorító... Valamint ennyit a bizalomról, ami ugye egy kapcsolat alapja.
2012. máj. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Képzeld, nincs jobb dolgom épp.

Fingom sincs a facebook működéséről, bocs, hogy még nem regeltem.

Nem rossz helyre írtam, ugyanis párkapcsolati célja van a dolognak. Sajnos a csajom függő, hátha ezen a szäron fény derül, miért viselkedik furcsán.

2012. máj. 23. 11:02
 4/5 anonim válasza:

nem, nem fogja látni.

korotok?

2012. máj. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tudom gyerekes, de bőven 20 felett.

Friss kapcsolat, a bizalom még nem teljes. Ez van.

2012. máj. 23. 11:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!