Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Yahoo-n, hogy a csudába lehet...

Yahoo-n, hogy a csudába lehet megtalálni valakit?

Figyelt kérdés

Nem csodálom hogy ezt a vackot lemosta a google. Egyszerűen egy katyvasz, szeretnék megtalálni valakit. Tudom már az ID nevét is.

1. A kereső egy globális keresést csinál az egész weben és nem adja ki az illető oldalát.

2. Minden oldalra egy halom érdektelen marhaság van bedobálva (nekem úgy tűnik random) és minden oldalon más menüstruktúra segít eljutnom egy hasonló katyvasz oldalra.


Egy tapasztalt yahoo felhasználóhoz szól a kérdés. Ebben az információs káoszban hol találom meg a "címjegyzékemet", vagyis hol léphetek kapcsolatba a többi yahoo felhasználóval, hol kereshetek rájuk?


2012. máj. 16. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez sajnos nem a yahoot minősíti, amit leírtál...
2012. máj. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de életemben először használom, mert megkértek rá (van egy Yahoo ID, nevem de nem találom, hogy tudok rákeresni és kapcsolatba lépni az illetővel).


Van egy főoldalam tele hírekkel mindenről(!). Van egy my yahoo több füles izéval amire híreket tudok kipakolni (jeee). Hogy ne legyek nagyon elhanyagolva alapból kapok is egy csokorral. Ezen kívül van egy ID-m amin megadhatom az adataim (de hogy minek?)

Persze utána a myyahoomra bedobálhatom a facet, a twittert meg a többit.

Minden képernyője más bár kb hasonló szolgáltatásokhoz visz, többnyire olyanokhoz amire semmi szükségem. Vagy totálisan érdektelenek nekem.


Egyetlen dolgot nem találtam még meg benne, hogy hol van a saját "címjegyzékem" (már ha létezik benne ilyen egyáltalán).


Tényleg ne haragudj, de nem ilyenekhez vagyok hozzászokva. Nem vagyok képben egyáltalán a yahooval és a vele kapcsolatos dolgokkal.

2012. máj. 17. 12:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!