Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol a hiba? Miért nem jön át...

Hol a hiba? Miért nem jön át a freemailemről a gmailre a levél?

Figyelt kérdés

Van egy régi freemail-címem, amin be van állítva a "továbbít és helyben kézbesít" átirányítás a gmail-címemre.

(Mert csak az utóbbit használom, de sokan még a régit tudják...)


Gmailről ma küldtem az önkormányzatnak egy hivatalos emailt, és ellenőrizendő, hogy biztos átmegy-e, titkos másolatba beírtam a saját freemail-címemet.

Mivel az erre a gmalre van irányítva, itt vártam, hogy ide továbbítja végül, és ha átjön megnyugodhatok, hogy az üzenet átment...

És hiába várok, azóta se jött át.

Mégis bemásztam a freemailbe, és ott van! Oda megérkezett! (Tehát az önkormányzat is biztosan megkapta.)

Viszont a freemail miért nem továbbítja a gmailre?


Kipróbáltam gmailről ugyanebbe a gmail fiókba küldeni, és az rögtön átjött! Magamnak tudok küldeni tehát.

Akkor ha freemailről átirányítva írok magamnak, az miért nem jön át?


Valaki eltudná magyarázni?

Mit csináljak másképp? Mert szeretnék ilyesmit alkalmazni később is...



2012. máj. 16. 14:06
 1/2 PKdeviL válasza:
Sajnos a freemail elég elavult. várj vele egy jó pár órát. ha nem jó akkor mentsd át az üzeneteid, s felejtsd el örökre a freemail-t.
2012. máj. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Használj levelezőklinset, pl. Mozilla Thunderbird. Oda be tudod állítani a Gmail és a Freemail postafiókokat is.
2012. máj. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!