Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet facebookon a...

Hogy lehet facebookon a nevembe olyan különleges karaktereket rakni, amit pl. ha telefonról vagyok simán kiir?

Figyelt kérdés
nekem tetszenek, de ha beirom a nevem helyére, akkor "nem támogatott karakter" -> mit csináljak?

2012. máj. 13. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet megcsinálni, de te is látod, hogy senki nevében nem szerepelnek feleslegesek karakterek.


a-z vagy A-Z lehet, talán még számok sem, és semmilyen más karakter. Eléggé az oldal kárára válna, ha lecsúszna az olyan iwiw-es időszakba, amikor mindenkinek szívecske, pillangó, csillag, meg százféle más karakter volt, hogy ő kerüljön a névlista elejére, vagy olyan karaktereket, amiből elsőre ki sem lehetett olvasni a nevet. Ebből csak a káosz lenne, így nem is engedik meg.

2012. máj. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
dehát egy csómó oldal nevében látok ilyeneket. és olyan embert is láttam már..
2012. máj. 13. 11:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor másold ki a nevükből...
2012. máj. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!